Energetikų dieną – edukaciniai užsiėmimai vaikams

Artėjančios profesinės šventės proga sveikindama energetikus ir visus jiems prijaučiančius, Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija kviečia vaikus į edukacinius užsiėmimus Energetikos ir technikos muziejuje.

Energetikų dieną minima Lietuvos energetikos istorijos pradžia – 1892 m. balandžio 17 d. kunigaikščio Bogdano Oginskio dvare užsižiebė pirmoji elektros lemputė Lietuvoje. Nuo tada visi šalies energetikai balandžio septynioliktąją švenčia „Energetikų dieną“.

Balandžio 17 dieną Energetikos ir technikos muziejus bus atviras lankytojams, o vaikai galės dalyvauti specialiai jiems parengtose pamokose. Pradinių klasių moksleiviai kviečiami pažinti elektromagiją ir dujinuko kelią, o vyresnieji turės galimybę susipažinti su energetikos profesija. Taipogi, moksleiviai galės dalyvauti Robotikos akademijos organizuojamose veiklose.

Ruošdamiesi šventei energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ darbuotojai parengė edukacinę programą įvairių klasių moksleiviams. Visą šventinę savaitę  beveik 100 „Lietuvos energijos“ įmonių grupės darbuotojų vyks į mokyklas ir ves pamokas moksleiviams apie energetiką. Planuojama, kad pamokose dalyvaus apie 2 000 moksleivių.

Renginio programa