EURELECTRIC studentų konkursą laimėjo lietuvis

Antrą EURELECTRIC konferencijos dieną, gera žinia Lietuvai - studentas Mindaugas Česnavičius laimėjo EURELECTRIC studentų konkursą. Jam buvo įteiktas 500 EUR vertės dovanų kuponas „Apple“ produktams. Į šio konkurso finalą pateko keturi studentai, kurie pristatė savo kurtus video tema "E-lectricity. The power sector goes digital". Nugalėtoją rinko konferencijos dalyviai elektroninio balsavimo būdu.

„Labai džiaugiuosi, kad būtent mano darbas buvo išrinktas geriausiu.... Tačiau didelis laimėjimas yra ir pati galimybė dalyvauti tokio lygio konferencijoje. Vertinga patirtis, užmegzti ryšiai drąsina mane eiti toliau savo tikslų link", - po apdovanojimo kalbėjo Mindaugas.

Jis šiais metais su pagyrimu baigė Kauno technologijos universiteto Atsinaujinančios energetikos studijas, gavo aukščiausią įvertinimą už baigiamąjį darbą tema „Lietuvos vėjo ir saulės elektrinių elektros energijos prekybos ir balansavimo modelių tyrimas". Daugiau nei 10 metų Mindaugas lanksto origami, kuria diagramas, piešia instrukcijas. Už šį savo hobį yra įvertintas ir laimėjęs Korėjos origami konkurse 2 vietą.