Jubiliejinės Energetikų dienos baigėsi: AČIŪ visiems dalyvavusiems

Praėjusi savaitė energetikams buvo ypatinga – iš karto po šv. Velykų prasidėjo jubiliejinės Energetikų dienos minėjimo šventė Rietave, o savaitės pabaigoje renginiai persikėlė į Vilniuje įsikūrusį Energetikos ir technikos muziejų.

Šventiškai pradėję antradienio rytą, vėliau stebėjome atidarymo renginio tiesioginę transliaciją iš Rietavo. Jos metu buvo įžiebtas 125 lempučių Energijos medis ir taip simboliškai pažymėtas pirmosios elektros lemputės Lietuvoje įžiebimas. Savaitės pabaigoje renginiai persikėlė į Vilnių – apdovanojome geriausius darbuotojus, klausėmės Monikos Lu atliekamų dainų, visuomenę kvietėme į nemokamus renginius Energetikos ir technikos muziejuje.

Savaitgalį muziejų aplankė daugiau kaip 1500 žmonių. Iš jų 300 buvo užsiregistravę iš anksto ir dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Apsišviesk: taip veikia elektrinė!". Didelio dėmesio sulaukė ir mažiesiems skirta programa bei spektaklis „Vaikų kambarys" – jį žiūrėjo apie 150 vaikų kartu su tėveliais. Jaunųjų energetikų klubo iniciatyva organizuotame protų mūšyje „Minties išlydis" dalyvavo 5 komandos.

Penktadienį į šventinį renginį Energetikos ir technikos muziejuje susirinko daugiau kaip 100 energetikos sektoriaus darbuotojų ir valdžios institucijų atstovų. Susirinkusiuosius sveikino ir geriausiems darbuotojams rankas spaudė Ministro Pirmininko patarėjas energetikos ir aplinkos apsaugos klausimais Tomas Garasimavičius, energetikos viceministras Vidmantas Macevičius ir Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos prezidentas, „Lietuvos energijos" generalinis direktorius Dalius Misiūnas.

AČIŪ visiems dalyvavusiems renginiuose!